Meer dan verbindend

VerbindendDat is het jaarthem van onze parochie. Het is niet alleen iets van onze parochie. De gemeente Alphen aan den Rijn wil ook verbindend zijn. Zo ondersteunen ze bewoners om perken in hun directe woonomgeving samen te onderhouden, met waar nodig, steun van de gemeentewerken Alphen. Enkele jaren geleden hebben wij de twee perken voor de kerk in onderhoud genomen. De gemeente bracht verse grond. Wij konden planten “bestellen” bij gemeentewerken.

Wij hebben toen de grond aangebracht, de planten gepoot en wij houden het bij. Wij zijn er trots op dat het er zo mooi uitziet. De gemeente is blij dat wij samen een mooie groenstrook realiseren, waar de plantsoenendienst niet naar hoeft om te kijken. Dit jaar hebben we in overleg en met alle medewerking van gemeentewerken een deel van de planten opnieuw aangeplant. Door een plaag, waartegen niet alle planten bestand waren, zijn er lege plekken ontstaan. Deze samenwerking ervaren wij ook als meer dan verbindend. Echt meer dan verbindend samenwerken geeft een “rijk” gevoel. Gemeentewerken en klusgroep dank jullie wel.

Namens de klusgroep, Jan van Dijk