Young Professionals komen bij elkaar in de Thomasparochie

Young professionalsDonderdagavond 18 november kwamen zo’n vijftien jonge werkenden bij elkaar om met elkaar te praten hoe naar hun mening de kerk van de toekomst eruit zou moeten komen te zien. Na een eerdere bijeenkomst in Leuven was het nu de beurt aan Nederland en wel binnen onze parochie.
Aan de basis van het project ‘missionaire parochie’ in het Nederlands taalgebied liggen de boeken: ‘Als God Renoveert’ van James Mallon en ‘Rebuilt’ van Michael White.

Er is tijdens de avond gesproken over wat je heeft gevormd in je leven? Maar ook over wat je hebt gemist in je parochie. En er waren sprekers die kwamen vertellen over wat zij doen in hun parochie. Kortom een avond waarin veel inspiratie opgedaan kon worden!
Goed dus dat hierover wordt gesproken in onze parochie. Een volgende bijeenkomst is in Hilversum. Meer informatie is te vinden via: www.missionaireparochie.nl/yp-regionaal

Robin Keijzer en Sjoerd Zuidersma