“Geef vandaag voor de Kerk van morgen”

Geef vandaag voor de Kerk van morgen2Binnenkort start de Actie Kerkbalans 2024. Door deel te nemen aan deze actie geeft u niet alleen financiële steun, maar investeert u ook in warmte, begrip en steun voor iedereen binnen onze gemeenschap. Denk aan de mooie en aan de droevige momenten die met elkaar worden gedeeld. Uw bijdrage maakt onze kerkgemeenschap sterker en helpt ons om samen te groeien. Laat uw hart spreken en sluit u aan bij degenen die al hebben bijgedragen. Samen kunnen wij een blijvend verschil maken in een wereld die snel verandert. Laten we onze krachten bundelen en onze kerk tot een plek maken waar iedereen zich welkom voelt.

                                                                                           

                                                                                                       JHM Souverijn